Vrácení zboží

Nejste spokojeni s nákupem? Žádný problém! STD-Tests.com se zavázala poskytovat našim zákazníkům nejlepší služby. Proto poskytujeme plnou náhradu za veškeré zboží, které je vadné nebo nesplňuje vaše očekávání.

Na všechny nákupy se vztahuje 30denní lhůta pro vrácení. Náklady na vrácení nese zákazník. Vrácené zboží musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném originálním obalu. Pokud je zboží poškozené nebo jinak ve stavu, který sníží prodejní hodnotu zboží, automaticky se použijí zásady vrácení. Pokud máte pochybnosti, kontaktujte nás.

Stížností

Pokud si všimnete něčeho špatného na položkách, okamžitě nás informujte. Stačilo by, kdybyste si stěžovali do měsíce poté, co jste chybu objevili, ale nejlepší pro obě strany je informovat nás co nejrychleji. Hlavním pravidlem je, že stížnost musí být podána nejpozději do dvou let od převzetí zboží. Nedostatky nesmí vzniknout v důsledku nesprávného použití výrobku nebo jiného nesprávného chování, které způsobilo škodu. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.