Naše testy

Zde najdete přehled, kde si můžete snadno stáhnout pokyny pro každý test, který máme na prodej. Máte-li jakékoli dotazy týkající se pokynů, testů nebo s čímkoli souvisejícím, jste vítáni kontaktujte nás nebo se podívejte na naše FAQ.

Doporučuje se interpretovat výsledky společně s autorizovaným zdravotnickým pracovníkem a aby lékař před potvrzením konečné diagnózy vyhodnotil klinický obraz symptomů.

Pokyny ke zkouškám STD

Přehled pokynů k testu STD. Pokyny si můžete stáhnout nebo zobrazit přímo v prohlížeči kliknutím na požadovaný odkaz nebo tlačítko Stáhnout. Pod každou testovací instrukcí najdete také odkaz na příslušný produkt pro vaše pohodlí.

Test na chlamydii

Kvapavka Test

Test na syfilis

Pokyny pro testování alergií

Přehled pokynů pro testování alergie. Pokyny si můžete stáhnout nebo zobrazit přímo v prohlížeči kliknutím na požadovaný odkaz nebo tlačítko Stáhnout. Pod každou testovací instrukcí najdete také odkaz na příslušný produkt pro vaše pohodlí.

Test na alergii na kočky

Test na alergii na psy

Test alergie na roztoče

Test na alergii na vajíčko bílé

Test na mléčnou alergii

Mugwort Alergy Test

Test na arašídovou alergii

Ragweed Alergy Test

Test alergie na krevety

Timothy Alergy Test

Celkový IgE rychlý test

Test na alergii na bílý dub

Další pokyny k testování

Přehled dalších testů. Pokyny si můžete stáhnout nebo zobrazit přímo v prohlížeči kliknutím na požadovaný odkaz nebo tlačítko Stáhnout. Pod každou testovací instrukcí najdete také odkaz na příslušný produkt pro vaše pohodlí.

Test Candida Albicans

Menopauza Test

Těhotenské testy


Co je to citlivost a specifičnost?

Citlivost a specificita jsou statistická měřítka provádění binárního klasifikačního testu, známého také ve statistice jako klasifikační funkce:

Citlivost (také nazývaná skutečná pozitivní míra, stažení nebo pravděpodobnost odhalení v některých oblastech) měří podíl skutečných pozitiv, které jsou jako takové správně identifikovány (např. procento nemocných lidí, kteří jsou správně identifikováni jako pacienti s tímto stavem).

Specificita (také nazývaná skutečná záporná míra) měří podíl skutečných negativů, které jsou jako takové správně identifikovány (např. procento zdravých lidí, kteří jsou správně identifikováni jako nemající stav).